П`ятниця, 25.09.2020, 01:39
Вітаю Вас Гість | RSS

ВЕЛИКОКРИНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Профспілкова організація школи

30 січня 2020 року відбулися збори трудового колективу

29 січня 2020 року «STOP - трудовому рабству!» сказали 87 делегатів ХХХХ-ої звітно-виборної конференції Глобинської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка відбулася в приміщенні Глобинської гімназії №1. А 30 січня 2020 року у Києві та усіх областях України відбулися протестні акції профспілок проти рабського законодавства про працю – «Хвиля гніву».
Цього ж дня у нашій школі відбулися збори трудового колективу, під час яких працівники школи висловили свою стурбованість щодо запровадження у майбутньому нового Трудового кодексу, а саме законопроекту «Про працю» (№ 2708), а також «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок» (№2681), які звужують і порушують права працівників та гарантії діяльності профспілок, що представляють та захищають їх інтереси.
Було складено лист-звернення народному депутату Верховної Ради України по виборчому округу №150 Мовчану Олексію Васильовичу, в якому колектив закладу висловив прохання сприяти відкликанню вищезазначених антинародних і дискримінаційних законів і відстоювати трудові та соціально-економічні права працівників і діяльності профспілки.

Первинна профспілкова організація Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів здійснює свою діяльність згідно з Положенням про первинну профспілкову організацію, Статусом Профспілки працівників освіти та науки України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», постанов вищих профспілкових органів і налічує 48 членів.
28 жовтня 2019 року у школі відбулися звітно-виборні профспілкові збори, на яких присутні заслухали заступника голови профкому Грищенко С.Є., яка звітувала про роботу профспілкового комітету за період з 2015 по 2019 роки. Світлана Євгеніївна наголосила, що метою діяльності профкому є піклування про людину, про кожного працівника, незалежно від стажу, віку, посади; вирішення як професійних, так і соціальних питань, надання підтримки молодим спеціалістам, ветеранам праці.
Голова ревізійної комісії Спорник С.Б. ознайомила присутніх з результатами щорічної перевірки діяльності профкому, ведення фінансової та профспілкової документації, підсумками контролю за своєчасним розглядом листів і заяв членів профспілки. При перевірці фінансових порушень виявлено не було.
Під час обговорення звітів виступили Цимбал М.Є., Кривенко С.М., Митрович О.М., Мороз Н.В., після чого відкритим голосуванням постановили роботу профкому вважати «задовільною».
При виборах голови профкому та його заступника на наступні п’ять років усі присутні на зборах одноголосно вирішили залишити на посаді Нестеренко О.І. та Грищенко С.Є. У складі профкому залишилися також Левченко Н.А., Носенко Н.В., Новосел О.М., Шкірінець Ю.С., Рибальченко Є.М.
Профспілковий рух в Україні сьогодні переживає власне випробування і функціонування в складних для країни умовах. Для цього профспілці вкрай необхідна беззаперечна підтримка кожного із спілчан!

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Copyright MyCorp © 2020
uCoz