П`ятниця, 25.09.2020, 00:47
Вітаю Вас Гість | RSS

ВЕЛИКОКРИНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пришкільний оздоровчий табір "Веселка"

2018-2019 навчальний рік

Реалізуючи Державну програму відпочинку та оздоровлення дітей у літній період при нашій школі працював пришкільний денний оздоровчий табір відпочинку «Веселка».
Кожний день перебування дітей у таборі був наповнений новими справами, іграми, розвагами. Святкували День безпеки, День природи, День батька, День дружби, День науки, День талантів, День краси, День спорту.
З метою підвищення рівня володіння англійською мовою учителями Мосієнко Ж.А., Гащенко О.Б. у таборі проводилися додаткові цікаві заняття, конкурс малюнків на асфальті, конкурс інсценізованої казки, конкурс зачісок.
До Дня батька учителі фізичної культури Сабірзянов В.А., Криворучко Ю.О. провели спортивні змагання за участю батьків під девізом: «Папа, мама і я – дружна сім’я». Активно діти працювали з практичним психологом школи Лисак Н.А. Цікаву вікторину провела бібіліотекар школи Левченко Н.А.
Неперевершені враження залишилися в учнів після проведення квест – гри «По веселці - до мети!» педагогом-організатором Митрович О.М. Із задоволенням діти відвідували Будинок культури, де насолоджувалися переглядом мультфільмів.
Дуже цікавою і пізнавальною була екскурсія на Батьківщину української співачки Раїси Кириченко в село Корещину. Дякуючи змістовній розповіді Срібної В.В., діти дізналися багато цікавого і нового з життя і творчості народної артистки.
А скільки було радості, позитивних емоцій під час поїздки до м.Кременчука, діти відвідали розважальний центр «Флай кідс», «Магдональдс».
Найкраще почувалося дітям у шкільній їдальні, де завжди їх чекали смачні обіди та смаколики, дякуючи старанням наших кухарів Митрович Ю.М., Приймак Н.В., Левченко О.Г.
За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя.
Дякуючи розумному керівництву директора школи Цимбала М.Є., злагодженої роботи вихователів табору Рибальченко Є.М., Грищенко С.Є., Бугай Н.А., Новосел О.М., Новосел Н.В., Яровикової Н.О. діти відчували себе в таборі задоволеними і щасливими. Вони весь час були під пильним наглядом медичної сестри Шкірінець Ю.С.
Також хочемо подякувати спонсорам директору ВП АФ «Степове» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Яроцькому О.А., директору ТОВ АФ «Соняшник» Москаленку В.Г.
Табір зачинив свої двері, залишивши почуття легкої задуми з
Ми говоримо: «До побачення, дітлахи!». Адже в наступному році ми знову чекаємо на Вас!

2017-2018 навчальний рік

Чого біля школи гуртуються діти,
Нарядні й веселі, ніхто не сумний?..
Бо розпочалося справжнісіньке літо,
Відкрив свої двері табір шкільний!..


Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.
Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літо – це чудова пора для загартування та зміцнення здоров’я, можливість набратися сил для нового навчального року.
29 травня 2018 року у нашій школі відбулося відкриття пришкільного оздоровчого табору «Веселка». Цього року в ньому відпочило і оздоровилося 80 учнів. Працювали у таборі вчителі початкової школи Новосел Олена Миколаївна, Рибальченко Єлизавета Михайлівна, Яровикова Неля Олексіївна, Грищенко Світлана Євгеніївна. Слідкувала за станом здоров’я дітей медична сестра Шкірінець Юлія Сергіївна.
Виховний процес у таборі поєднував у собі відпочинок, працю, спорт, що об’єднувалися у тематичні дні: День загону, День казки, День захисту тварин, День туриста, День саморобкіна, День праці, День мистецтва, День гумору, День допитливих чомучок, День іменинника, День бережливих та трудолюбивих, День фантазера, День природи, День табору, які починалися веселою зарядкою з музичними руханками, які вже зранку налаштовували дітей на позитивний настрій.
Кожен день функціонування табору був насичений різноманітними подіями, приємними сюрпризами. Щодня вихованці брали участь у різнопланових спортивних змаганнях, були учасниками конкурсів, вікторин, малювали та розважалися. Цікавими, змістовними та захоплюючими були екскурсії до Кременчука і на конезавод, що у Глобиному. Дякуємо нашому водієві Луцику Олександру Петровичу.
Доброю традицією стало проведення у таборі конкурсу малюнків на асфальті «Наше щасливе дитинство». Проводилися шашкові турніри (учитель зарубіжної літератури Вівтоніченко Ірина Олексіївна), спортивні змагання (учителі фізичної культури Сабірзянов Владислав Альбертович і Криворучко Юрій Олександрович), заняття з англійської мови (учителі Гащенко Орина Богданівна та Мосієнко Жанна Анатоліївна), заняття «Умілі руки не знають скуки» (керівники гуртків Новосел Наталія Василівна та Бугай Ніна Анатоліївна), психологічні тренінги (практичний психолог Лисак Наталія Анатоліївна), працювала «Книжкова лікарня» у шкільній бібліотеці (бібліотекар Левченко Наталія Анатоліївна), була заготівля липового цвіту для їдальні, перегляд фільмів-казок (учитель інформатики Баталов Дмитро Ігорович) та музичні вікторини (учитель музичного мистецтва Москаленко Людмила Дмитрівна).
Смачними обідами та ласощами мали змогу щодня ласувати учні, дякуючи працівникам кухні Юлії Миколаївні Митрович, Олені Георгіївні Левченко, Наталії Вікторівні Приймак. 
Неодноразово зустрічав вихованців табору сільський будинок культури, де відбулася прем’єра казки «Коза Дереза» і був традиційним перегляд улюблених мультфільмів.
Кожен день у таборі був цікавим і насиченим.
Так і промайнули цікаві літні дні у стінах рідної школи, завершив свою роботу пришкільний оздоровчий табір «Веселка». Проте попереду дітлахів чекає довгоочікуване літо. Віриться, що літні канікули для наших вихованців пройдуть весело і корисно. Адже «Веселка» - гарний старт омріяного літнього відпочинку. 15 червня його двері зачинилися до наступного року. Тож до зустрічі!
Такого змістовного відпочинку не було б, якби не підтримка депутатського корпусу Кринківської сільської ради на чолі з головою Аллою Степанівною Ніколенко. Щира вдячність від усього колективу школи за небайдужість і постійну допомогу. Від усього серця бажаємо здоров’я, злагоди, душевного спокою, миру та добробуту. Нехай Господь сторицею віддячить за підтримку та розуміння!!!

 

 

      

2016-2017 навчальний рік

Літні канікули - найкраща і незабутня пора для розвитку творчих здібностей і вдосконалення можливостей дитини, залучення дітей в нові соціальні зв'язки, задоволення індивідуальних інтересів і потреб. Літні канікули - це період, коли діти можуть зробити своє життя повним цікавих знайомств, корисних захоплень і занять, можуть навчитися співати, танцювати, грати, з користю провести вільний час. Саме такі можливості для кожної дитини відкривають дитячі оздоровчі табори. Літо - найкраща пора для спілкування з природою, постійна зміна вражень, зустрічі з невідомими, часом екзотичними куточками природи. Це час, коли діти мають можливість зняти психологічну напругу, що накопичилася за рік, уважно подивитися навколо себе і побачити, що дивовижне поруч. Ну, де ще школяр відчує себе розкуто, вільно, незалежно як не в період літніх канікул, на шкільних майданчиках, в таборах ?! Тут не треба боятися, що тебе викличуть до дошки, знову погану оцінку поставлять, зажадають щоденник, а потім вдома – батьківські розбірки. Дійсно, ніде так не розкривається дитина, як в іграх. Тут, крім задоволення особистих інтересів, дитина сама не підозрюючи, розвиває свої фізичні і моральні якості, вчиться дружити, співпереживати, йти на допомогу без оглядки, вчитися перемагати і програвати. Потрібно тільки правильно її налаштувати, не відштовхувати, що не відвертатися від неї, як безперспективної. Під час канікул вона може спілкуватися, з ким хоче, і цей вибір робить вона сама.

Організація літнього відпочинку - один з важливих аспектів освітньої діяльності. Організована діяльність дітей в літній період дозволяє зробити педагогічний процес безперервним протягом усього року. У дитячому оздоровчому таборі головне - не система справ, не заходи, а дитина в справі, її вчинки, її ставлення до справи, до друзів, до дорослих людей. Змістом літнього дозвілля має стати активно організований відпочинок дітей, що сприяє зняттю фізичного та психологічного напруження дитячого організму. Не всі діти мають можливість поїхати в заміські табори. Великий відсоток дітей залишається не охопленим організованою діяльністю. Надані самі собі діти схильні до впливу вулиці, дорожньо-транспортних пригод, нещасних випадків, вони мимоволі потрапляють до групи ризику. Використання програм і методик з розвитку компонентів творчої індивідуальності дає можливість зберегти і розвинути багаті передумови дитячого віку. Психологи стверджують, що практично всі діти володіють творчим потенціалом, який ефективно розвивається при систематичних заняттях. І в подальшому, придбані протягом табірної зміни творчі здібності, навички та вміння діти ефективно перенесуть на навчальні предмети в школі, в повсякденне життя, досягаючи значно більших успіхів, ніж їх менш творчо розвинені однолітки. Наш табір має достатній потенціал, досвід організації літнього відпочинку.

У нашому таборі «Веселка»  у 2016-2017 навчальному році оздоровлюються 70 учнів 1-5 класів. Життя у таборі насичене різноманітними подіями.

Щодня вихованці разом із своїми вожатими та вихователями проводять ранкову зарядку, змагання, прогулянки, ігри, свята.

  

  

Протягом першого тижня відпочинку діти проявили свій художній хист та гарну фізичну підготовку.

  

  

Було проведено конкурс на кращу зачіску. Дівчатка з вигадкою та креативністю підійшли до цього конкурсу.

  

 

Наступного дня відбулися спортивні змагання. Змагалися у спритності та швидкості дві команди – «Барвінок» та «Калинка» . Перемогла, звичайно, дружба.

 

  

Із задоволенням діти взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті, присвяченому Дню захисту дітей.

 

 

Відвідали вихованці табору сільську бібліотеку, працівники якої розповіли про цікаві книги для школярів та провели веселу вікторину «В гостях у казки»

 

https://i.mycdn.me/image?id=835487678936&t=3&plc=WEB&tkn=*PwwlE392qdV7DJLl-YtgXEPdhfE

Юні художники показали свій талант під час конкурсу малюнка «Світ очима дітей».

 

Активний відпочинок на свіжому повітрі сприяє чудовому настрою та міцному здоров’ю.

   

А ще після таких прогулянок у дітей чудовий апетит! Із задоволенням вони смакують смачними та здоровими обідами, що з любов’ю готують наші кухарі.

https://i.mycdn.me/image?id=835487750872&t=3&plc=WEB&tkn=*l4lPWFYXOTsgNMOvMj_VyEmUlm4

Попереду ще чимало цікавих справ – ігор, конкурсів, екскурсій.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Copyright MyCorp © 2020
uCoz